+380 (98) 323-63-93
Respect


Паперовий листовий рушник v-складка зелений (160листів) (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушники паперові сьогодні стали невіддільним атрибутом туалетних кімнат, більшості громадських закладів. Виготовлені на сучасному обладнанні паперові рушники характеризуються високою поглинанням, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням.
Паперові рушники можуть бути в різних модифікаціях: одно- або двошарові, рулонні та листові, крім того, можуть відрізнятися за колірною гамою. Матеріалом для виготовлення високоякісних рушників слугує 100% вологоміцна целюлоза. Для виробництва економкласу може використовуватися вторинна сировина (вологоміцна макулатура).
Як і рідке мило, паперові рушники є обов'язковим атрибутом кімнат особистої гігієни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25см мм |
| Кількість в упаковці | 160 лист од |
| Кількість в ящику | 25уп |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 г/м2 |
| Розмір зовнішній | 230 мм*250 мм |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папірний рушник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Зелений |
| Ширина | 24 см мм |
- Ціна: 49,39 ₴
- В наявності
- Код: DT000015701
49,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


