+380 (98) 323-63-93
Respect


Пакет для квітів прозорий конусний з білим малюнком 8см х 32см х 60см 100 шт/уп. упаковка для букетів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конусні пакети для пакування квітів – ідеальне рішення
Конусні пакети для квітів із прозорої плівки – це невід'ємна частина сучасної флористичної упаковки, яка поєднує в собі легкість, міцність та естетичну привабливість. Ці пакети ідеально підходять для пакування букетів та інших квіткових композицій, забезпечуючи надійний захист та підкреслюючи природну красу кольорів. Завдяки прозорості, вони дозволяють продемонструвати всю палітру кольорів та форм букета, не приховуючи їх пишноти.
Використання таких пакетів ідеально підходить для подарункових композицій, букетів на весілля, ювілеї, свята та інші особливі моменти. Прозорі упаковки для квітів конусною формою забезпечать не тільки захист, а й додадуть елегантності будь-якому квітковому подарунку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Плівка |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 60 см |
| Довжина | 60 см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 5000шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Область застосування | Паковання кольорів |
| Форма | Конусна |
| Ширина верху | 32 см |
| Ширина дна | 8 см |
- Ціна: 364,32 ₴
- В наявності
- Код: DT000013099
364,32 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


