+380 (98) 323-63-93
Respect




Пакет майка поліетиленова розмір 30х55 щільність 25 мкр "Газета" 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет майка з малюнком "Газета" 25 мкр
Поліетиленові пакети у формі майки зручні та досить міцні, мають економічну ціну, тому займають провідні позиції за популярністю у споживачів.
Їх застосовують для різних цілей: від упаковки невеликих виробів до перенесення великих товарів. Деякі такі пакети витримують велику вагу.
Пакети-майки можна назвати по-справжньому народними пакетами: їх використовують у супермаркетах, продуктових магазинах, ринках.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 9.5 кг |
| Довжина | 550 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Товщина | 25 мкм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 55 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Тип ручки | майка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 30 см мм |
- Ціна: 235,20 ₴
- В наявності
- Код: DT000011109
235,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


