+380 (98) 323-63-93
Respect

Мочалка традиційна для тіла Супер Торба (Русалка) (1 пач.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для многих людей процедура принятия ванны или душа является обязательным ежедневным ритуалов, в процессе которого можно насладиться расслабляющими свойствами воды, избавиться от стресса, накопившегося напряжения и негативных эмоций. После принятия водных процедур можно ощутить приятную непринужденность, легкость и чувство полного умиротворения. Утренний душ помогает окончательно проснуться, взбодриться и набраться сил.
Для того, щоб водні процедури були максимально ефективними і приємними, можна скористатися цією чудовою губкою. Вона виготовлена з якісного нейлону, добре спінюють косметичні засоби, дарує м'які і ніжні відчуття. Красива забарвлення заряджає гарним настроєм і робить прийняття душу ще більш приємним.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищаючий засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
Розмір однієї мочалки Довжина(14см) Ширина(9см) Висота(5см) 18плотность в упаковці одна штука
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Довжина | 13,5 см мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт од |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 135 мм*87 мм*50 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | М'яка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 8,7 см мм |
- Ціна: 12,06 ₴
- В наявності
- Код: DT000004871
12,06 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


