+380 (98) 323-63-93
Respect

Коробка для паски 140х140х190 мм крейдована рожева KPP17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна зручна коробка для транспортування кондитерських виробів, а саме великодня-кексів . Зробить Ваше свято ще більш красивим і привабливим.
Коробка для пасхи-кексів : 140*140*190 мм.
Матеріал:якісний мікро-гофрокартон
Колір матеріалу: білий картон
Підходить вставка: https://fabrika-upakovki.com/ua/p1787273589-vstavka-dlya-kulicha.html
Мінімальний кількість для замовлення 10 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 од |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | З ручками |
| Призначення паковання | Для паски |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 24,77 ₴
- В наявності
- Код: KPP17
24,77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


