+380 (98) 323-63-93
Respect

Пакет дно-ручки 400х200х500 (100шт/ящ) 110гр/м2 960Ф
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімальне замовлення - 100 шт
Бурий пакет з ручками і прямокутним дном. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу, що важливо при використанні продуктів, що містяться в ній, переробки після використання і мінімальним забрудненням навколишнього середовища. Сам матеріал володіє достатньою міцністю і призначений для комфортного транспортування.
В основному використовують для пляшок вина,одягу,подарунків. А так само для гастрономії,хлібо-булочних виробів.
Розмір: 400х200х500 мм
Щілність: 110гр/м2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 200 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 110 г/м2 |
| Довжина | 400 мм |
- Ціна: 15,01 ₴
- В наявності
- Код: 960Ф
15,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


