+380 (98) 323-63-93
Respect



Контейнер паперовий для снеків 196х140х65мм Крафт PLK3K (60шт/уп)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімальне замовлення 60 шт (паковання)
Наша компанія пропонує якісні контейнери для їжі (фудбокс, чикенбокс, снекбокс), які можна використовувати для найрізноманітніших страв — наприклад, різноманітних салатів і гарнірів із м'ясом. У фудбокс можна покласти крила, нагетси, креветки, рибні палички або стрипси. Таке паковання ідеально підійде для перекусок. У це універсальне паковання ви можете покласти картоплю фрі, бургери, десерти тощо. Наші дизайнери розробили яскравий привабливий дизайн снебоксів у декількох варіаціях.
Технічні характеристики
Матеріал: харчовий картон
Розміри (ДхШхВ), мм: 196х140х65
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Крафт |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Повноколірна | Да |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 10,74 ₴
- В наявності
- Код: PLK3K
10,74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


