+380 (98) 323-63-93
Respect



Контейнер паперовий для снеків 113х90х64мм Білий PLKW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімальне замовлення 100 шт (паковання)
Наша компанія пропонує якісні контейнери для їжі (фудбокс, чикенбокс, снекбокс), які можна використовувати для найрізноманітніших страв — наприклад, різноманітних салатів і гарнірів із м'ясом. У фудбокс можна покласти крила, нагетси, креветки, рибні палички або стрипси. Таке паковання ідеально підійде для перекусок. У це універсальне паковання ви можете покласти картоплю фрі, бургери, десерти тощо. Наші дизайнери розробили яскравий привабливий дизайн снебоксів у декількох варіаціях.
Технічні характеристики
Матеріал: харчовий картон
Розміри (ДхШхВ), мм: 113х90х64
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Картон крейдований |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Повноколірна | Да |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 7,32 ₴
- В наявності
- Код: PLK1W
7,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


