+380 (98) 323-63-93
Respect

Вставка для паски біла КРЕЙДОВАНА 168х168х30 мм (діаметр 137мм) KPP14
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вставка для пасхи, виготовлена з щільного мікрогофрокартону, дозволяє тримати паску в фіксованому положенні.
Розмір: 168х168х30 мм (діаметр 137мм)
Матеріал: картон крейдований
Колір: білий
Підходить для великодніх коробок:
Арт. KPP3: https://fabrika-upakovki.com/ua/p1387656397-korobka-dlya-pashi.html
Арт. KPP5: https://fabrika-upakovki.com/ua/p930476464-korobka-dlya-pashi.html
Мінімальне замовлення 10 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Діаметр | 137 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 168 мм |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 5,38 ₴
- В наявності
- Код: KPP14
5,38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


