+380 (98) 323-63-93
Respect


Пакет саше коричневий 150х120х50 мм 50гр/м2 (максимальна жиростійкість) 230Ф
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для виготовлення ми використовуємо найкращий та екологічно чистий крафт папір, який відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
Вибирайте необхідні пакети для Вас та оформіть замовлення прямо зараз!
Розміри: 150х120х50 мм
Без друку.
Матеріал: коричневий крафт Чехія.
Щільність: 50гр/м2 (середня жиростійкість)
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 120 мм |
| Щільність паперу | 50 г/м2 |
- Ціна: 780 ₴
- В наявності
- Код: 230Ф
780 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


