+380 (98) 323-63-93
Respect


Упаковка для бургерів міді Біла клеєна (50шт./уп.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімальне замовлення 50 шт (пакування)
У наявності коробки трьох розмірів: міні, міді, максі.
На вибір клієнта - стильний дизайн у двох варіантах - світлий і темний.
Завдяки замкам - клапанам, що закриваються, - зручна у використанні, як для продавця, так і для споживача. Картон, який ми використовуємо для виробництва упаковки для бургерів - сертифікований. Клеєні коробки для бургерів надійно захищають готовий бургер від ушкоджень і дозволяють якомога довше зберегти його температуру.
Технічні характеристики
Матеріал: харчовий картон.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення | Для продуктів |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 9,92 ₴
- В наявності
- Код: BK04
9,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


