+380 (98) 323-63-93
Respect




Пакет паперовий для Шаурми 230х90х50 мм 50гр/м2 (середня жиростійкість) 2800Ф
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова упаковка для шаурми - це крок до сучасності та комфорту! Ми зробили все можливе, щоб ваша улюблена страва залишалася свіжою та смачною, а ви могли споживати її без жодних обмежень. З турботою про навколишнє середовище та здоров'я використовуються тільки екологічні матеріали.
В нашому асортименті найрізноманітніші варіанти з дизайном та без.
Можна замовити упавковку з індивідуальним логотипом!
Розмір: 230х90х50 мм.
З нанесенням одноколірного друку.
Матеріал: імпорт, Чехія.
Щільність: 50г/м2. середня жиростійкість.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
В нашому асортименті найрізноманітніші варіанти з дизайном та без.
Можна замовити упавковку з індивідуальним логотипом!
Розмір: 230х90х50 мм.
З нанесенням одноколірного друку.
Матеріал: імпорт, Чехія.
Щільність: 50г/м2. середня жиростійкість.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Висота | 230 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 90 мм |
| Щільність паперу | 50 г/м2 |
- Ціна: 1 140 ₴
- В наявності
- Код: 2800Ф
1 140 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


