+380 (98) 323-63-93
Respect


Коробка для зефіру 200х200х70мм з вікном
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка!
Універсальна коробочка ідеально підійде для пакування зефіру та інших кондитерських виробів! Дозволяє легко транспортуватии продукт та має презентабельний вигляд. Виготовлення тільки з якісних екологічних харчових матеріалів.
В нашому асортименті Ви можете знайти відповідну упаковку згідно розмірів продукту!
Розмір: 200*200*70 мм
Матеріал: крейдований картон
Колір: білий, однотонний
Мінімальне замовлення: 10 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 200 мм |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 27,42 ₴
- В наявності
- Код: KPM102
27,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


