+380 (98) 323-63-93
Respect


Рушник паперовий протиральний рулон Альбатрос сірий 180 метрів (3рул/уп)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник паперовий протиральний рулон Альбатрос сірий 180 метрів (3рул/уп)
Висота рулону – 20 см
Зовнішній діаметр - 9,5 см
Діаметр гільзи - 4,5 см
Матеріал основи – 100% макулатура
Тип паперу – рулонний
Колір - сірий
Кількість листів - 640 шт
Розмір листа - 200х280 мм
Мінімальне замовлення: : 1 рулон
В упаковці : 3 рулона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альбатрос |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 28 см |
| Діаметр гільзи | 45 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 640 шт. |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал основи | Макулатура |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Ширина листа | 20 см |
- Ціна: 184,93 ₴
- В наявності
- Код: 463-С
184,93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


