+380 (98) 323-63-93
Respect

Пакет дно-ручки крафт 220х120х280 70гр/м2 (200шт/ящ) 103Ф
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бурий пакет з ручками і прямокутним дном. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу, що важливо при використанні продуктів, що містяться в ній, переробки після використання і мінімальним забрудненням навколишнього середовища. Сам матеріал володіє достатньою міцністю і призначений для комфортного транспортування.
В основному використовують для пляшок вина,одягу,подарунків. А так само для гастрономії, хлібо-булочних виробів.
Розмір пакету: 220х120х280
Колір: бурий
Матеріал: крафт, імпорт.
Щільність: 70гр/м2.
Мінімальне замовлення - 200 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 120 мм |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
- Ціна: 7,73 ₴
- В наявності
- Код: 103Ф
7,73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


