

Пакет саше коричневий 170х140х50 мм. 36Ф (стандарт 40гр/м2)
Паперовий пакет для м'ясних виробів, сосисок, ковбас.
Розміри: 170х140х50 мм
Без друку. Імпорт.
Матеріал: буро-світлий крафт.
Щільність: 40г/м2.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць)
Паперові пакети – сучасний та один із найпопулярніших, безпечних для навколишнього середовища вид упаковки. Свою популярність вони здобули завдяки привабливому вигляду, зручності у використанні, екологічності. Більшість світових брендів вже відмовилися від використання поліетиленових пакетів на користь паперових. Паперові пакети з логотипом підвищать імідж компанії та виділять Вас серед конкурентів.
Для виготовлення ми використовуємо найкращий і екологічно чистий крафт папір, який відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
Вибирайте необхідні пакети для Вас та оформлюйте замовлення прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 140 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1000 од |
| Тип | паперова упаковка |
- Ціна: 714 ₴
- В наявності
- Код: 36Ф
714 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


