+380 (98) 323-63-93
Respect

Диспенсер туалетного паперу Rixo Grande P001S
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Rixo Grande P001S стане хорошим вибором для установки в туалетах закладів громадського користування, а також санітарних кімнатах, ресторанах, медичних установах, готелях, офісних та інших будівель з активною відвідуваністю. Диспенсер Риксо Grande P001S виготовлений з ABS-пластика. Даний матеріал володіє хорошим рівнем вандальной стійкості, тому пристрій буде довго експлуатуватися. Наявність оглядового вікна дозволяє контролювати наявність туалетного паперу і забезпечувати її своєчасну заміну. В цілях збереження вмісту диспенсера забезпечена можливість його замикання на ключ. Серед додаткових вигод можна також відзначити зазубрений край нижньої кромки, який полегшує відривання папери. В комплекті спеціальна насадка на втулку для паперу Джамбо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без паковання (нетто) | 0.75 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Тип кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | Стандартна 46 мм, змінна 70 мм |
| Кількість паковань у ящику, шт. | 16 |
| Колекція | Grande |
| Колір | Срібний |
| Колір корпусу | Срібний |
| Лезо для відриву | Пластикові зубці |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Матове |
| Призначення | Туалетний папір джамбо рулон |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 250 мм, ширина 110 мм |
| Спосіб відкривання замка | Ключ |
- Ціна: 868,80 ₴
- В наявності
- Код: P001S
868,80 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


