+380 (98) 323-63-93
Respect

Диспенсер туалетного паперу Rixo Bello P247TB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диспенсер рулонної туалетного паперу Rixo Bello P247TB призначений для дозованої роздачі рулонної туалетного паперу в невеликих туалетних кімнатах торгових і офісних приміщень, закладів громадського харчування, а також приватних квартир і будинків. Диспенсер легко встановити, легко відмотати і відміряти папір. Туалетний рулон легко розмотується з отвору з зазубреним краєм. Виготовлений з удароміцного пластика ABS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без паковання (нетто) | 0.36 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0.44 кг |
| Тип кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | 30 мм |
| Кількість паковань у ящику, шт. | 48 |
| Колекція | Bello |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | Чорний напівпрозорий |
| Лезо для відриву | Пластикові зубці |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Матове |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 110 мм, ширина 120 мм |
| Спосіб відкривання замка | Ключ |
- Ціна: 320,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: P247TB
320,40 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


