+380 (98) 323-63-93
Respect

Диспенсер туалетного паперу Rixo Bello P127W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний диспенсер рулонної туалетного паперу Rixo Bello P127W для туалетних кімнат з малою і середньою прохідністю. Дозволяє встановлювати як одношарову, так і двошаровий папір в стандартних рулонах. Корпус диспенсера виготовлений з удароміцного ABS-пластика і забезпечений замком для запобігання несанкціонованого доступу до витратних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без паковання (нетто) | 0.75 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Тип кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | 30 мм |
| Кількість паковань у ящику, шт. | 40 |
| Колекція | Bello |
| Колір корпусу | Білий |
| Лезо для відриву | Пластикові зубці |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Матове |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 130 мм, ширина 95 мм |
| Спосіб відкривання замка | Ключ |
- Ціна: 360 ₴
- В наявності
- Код: P127W
360 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


