+380 (98) 323-63-93
Respect

Електросушарка для рук Rixo Maggio H18W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При порівняно невеликій потужності 900 Вт, модель має хорошу швидкість повітряного потоку. Електрична сушарка для рук Rixo Maggio H18W дозволить уникнути утворення черги на сушіння рук в громадському санвузлі, швидко висушуючи руки після миття. Збільшений розмір сопла подовженої форми дозволяє сушити обидві руки одночасно. Maggio H18W захищений від експлуатації не за призначенням і від перегрівів, що викликаються тривалої безперервної роботою, після закінчення 60 секунд безперервної роботи автоматично відключається. При перебої в енергопостачанні і скачках напруги, електрична сушарка відключається до відновлення нормальної роботи електромережі. У поєднанні з широким соплом це забезпечує сушіння рук всього за 15-20 секунд. Низький рівень споживання електроенергії робить цю модель самою економічною серед класичних сушарок для рук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Потужність | 900 Вт |
| Поверхня | Матова |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без паковання (нетто) | 2.5 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2.9 кг |
| Тип кріплення | Настінне |
| Час сушіння | 12-20 сек. |
| Кількість паковань у ящику, шт. | 8 |
| Колекція | Maggio |
| Колір корпусу | Білий |
| Механізм увімкнення: | Автоматичний |
| Живлення | 220В±5% |
| Покриття поверхні | Матове |
| Ступінь вологозахисту: | IPX 1 |
| Температурні режими: | Гаряче, холодне повітря |
| Тип керування | Автоматичний |
- Ціна: 3 556,80 ₴
- В наявності
- Код: H18W
3 556,80 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


