+380 (98) 323-63-93
Respect

Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P177W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Rixo Maggio P177W - універсальний диспенсер, дозволяє використовувати два види туалетного паперу, що дає можливість вибору витратних матеріалів та економії. Диспенсер призначений для рулонних паперових рушників і листових рушників з V-складанням. У пристрій можна завантажити два рулону одночасно, при цьому, для зміни рулонів не потрібно відкривати корпус диспенсера. Підходить для туалетних кімнат з середньою і високою інтенсивністю використання. Диспенсер обладнаний замком з ключем і вікном-індикатором для контролю наявності папери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без паковання (нетто) | 0.75 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Тип кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | Немає |
| Кількість паковань у ящику, шт. | 30 |
| Колекція | Maggio |
| Колір корпусу | Білий |
| Лезо для відриву | Витяжне вікно |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон або листова |
| Розмір витратних матеріалів | Листовий т/б 110x120 мм, або рулон діаметром 110 мм |
| Спосіб відкривання замка | Ключ |
- Ціна: 625,20 ₴
- В наявності
- Код: P177W
625,20 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


