+380 (98) 323-63-93
Respect

Диспенсер паперових рушників напівавтоматичний Rixo Maggio P088W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диспенсер для паперових рушників Rixo Maggio P088W являє собою механічний пристрій, що забезпечує подачу і відрізання папери. Обрізання паперу здійснюється за допомогою механічного приводу і спеціальних ножів на валу диспенсера. Корпус пристрою виготовлений з міцного пластику і має акуратну форму. Для збереження вмісту і забезпечення гігієни пристрій може замикатися на замок. Заміна рулону не складе складності для персоналу. Вартість диспенсера відносно невелика, дозволити собі встановити подібне обладнання зможуть як великі, так і невеликі заклади.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без паковання (нетто) | 0.8 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Тип кріплення | Настінне |
| Кількість паковань у ящику, шт. | 4 |
| Колекція | Maggio |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Матове |
| Призначення | Диспенсер рулонних рушників напівавтоматичний |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 190 мм, висота 210 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Рулонні паперові рушники |
| Спосіб відкривання замка | Ключ |
- Ціна: 4 816,80 ₴
- В наявності
- Код: P088W
4 816,80 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


