+380 (98) 323-63-93
Respect

Диспенсер паперових рушників Rixo Maggio P235W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диспенсер для листових паперових рушників Rixo Maggio P235W призначений для туалетних кімнат із середньою та високою прохідністю. Виготовлений з ударостійкого пластику АВS. Підходить для листових паперових рушників Z, W складання. Закривається на ключ. Оглядове вікно у вигляді краплі дозволяє контролювати наявність паперу в диспенсері. Диспенсери для паперу за популярністю не поступаються електросушаркам для рук, бо безперечною перевагою сушіння рук за допомогою паперових рушників є відсутність пересушування шкіри рук, чим не може похвалитися електросушарка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без паковання (нетто) | 0.8 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Тип кріплення | Настінне |
| Кількість паковань у ящику, шт. | 16 |
| Колекція | Maggio |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Покриття поверхні | Матове |
| Призначення | Диспенсер листових паперових рушників |
| Розмір витратних матеріалів | 230x90x300 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Аркушеві паперові рушники Z, W складання |
| Спосіб відкривання замка | Ключ |
- Ціна: 852 ₴
- В наявності
- Код: P235W
852 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


