+380 (98) 323-63-93
Respect


Паперові еко-пакети під логотип з крученими ручками 42х31х13см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові еко-пакети під логотип з крученими ручками 42х31х13см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 42х31х13см
-
Колір: бежевий
-
Під логотип
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 од |
| Матеріал | Крафт |
| Призначення | Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пакет |
- Ціна: 36,96 ₴
- В наявності 1008 од.
- Код: BG-591
36,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


