+380 (98) 323-63-93
Respect



Одноразові паперові пакети з крафтового паперу з ручками 12х36х9см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразові паперові пакети з крафтового паперу з ручками 12х36х9см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 12х36х9см
-
Колір: бежевий
-
Під логотип
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 од |
| Матеріал | Крафт |
| Призначення | Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пакет |
- Ціна: 22,93 ₴
- В наявності 3944 од.
- Код: BG-640
22,93 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


