+380 (98) 323-63-93
Respect


Паперовий крафт-пакет з візерунком і ручками Колір рожевий. 21х27х11см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий крафт-пакет з візерунком і ручками Колір рожевий. 21х27х11см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 21х27х11см
-
Колір: рожевий
-
Під логотип
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 од |
| Матеріал | Крафт |
| Призначення | Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пакет |
- Ціна: 16,13 ₴
- В наявності 4297 од.
- Код: BG-595
16,13 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


