+380 (98) 323-63-93
Respect

Екопакети паперові крафтові з візерунком. Колір рожевий. 15х8х21см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екопакети паперові крафтові з візерунком. Колір рожевий. 15х8х21см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 15х8х21см
-
Колір: рожевий
-
Під логотип
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 од |
| Матеріал | Крафт |
| Призначення | Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пакет |
- Ціна: 16,44 ₴
- В наявності 5921 од.
- Код: BG-600
16,44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


