+380 (98) 323-63-93
Respect
Фасування 26*40 Посад (рулоні) Комсерв (1 рул)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасувальні пакети застосовуються для пакування сипких харчових продуктів у роздрібній торгівлі, паковання хлібобулочних виробів.Фасувальні пакети надійно захищають харчові продукти від сторонніх речовин і запахів. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 35см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 100 рулонів |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 18+(2*4)*35 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакет фасовочний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 26см мм |
- Ціна: 302,40 ₴
- В наявності
- Код: DT000016404
302,40 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
Фасування 26*40 Посад (рулоні) Комсерв (1 рул)
В наявності302,40 ₴

