+380 (98) 323-63-93
Respect
Харчові паковання поліпропіленова на 1 кг 193х117х110 (50 шт.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для ягід 1 кг — це зручна та практична тара, яка виготовляється з нетоксичних матеріалів, що робить її придатною для харчових продуктів. Лоток для ягід 1кг використовується для зберігання і транспортування малини, полуниці, смородини, крижовика та інших. На дні тари розташовані 4 отвори для циркуляції повітря й стікання рідини.
Внимание! Матеріал контейнера (ПП — поліпропілен) не передбачає нагрівання понад +120-130 °C
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 11 см |
| Довжина | 11,7 см мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. од |
| Кількість в ящику | 1280 шт. |
| Матеріал виробу | ПЕТ |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Обсяг | 1000мл м. куб |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 19,3см мм |
- Ціна: 272,16 ₴
- В наявності
- Код: DT000016315
272,16 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний
Харчові паковання поліпропіленова на 1 кг 193х117х110 (50 шт.)
В наявності272,16 ₴

