+380 (98) 323-63-93
Respect



Папір туалетний на втулці "Веселий розмір" сірий (а9) (9 рул)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний папір — паперовий виріб, який використовується в санітарно-гігієнічних цілях. Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.
Виготовлення туалетного паперу — досить складний процес: він має рватися в строго певних місцях, одночасно бути міцним і водночас м'яким. Крім того, вона має швидко розпадатися на волокна в каналізації — інакше вона може засмічити стічні труби.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 см |
| Висота внутрішня | 8,7 см |
| Кількість в упаковці | 9 рул. од |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Розмір зовнішній | 90см*125см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір туалетний |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
- Ціна: 241,38 ₴
- В наявності
- Код: DT000016145
241,38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


