+380 (98) 323-63-93
Respect





Стакан пивний одноразовий пластиковий Дифлон міні об'єм 460 мл 50 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан пивний одноразовий Дифлон 460 мл
може укомплектовуватись кришкою (див. окремо)
Одноразові пластикові стакани - це зручний, доступний і практичний вибір для будь-яких заходів, включаючи домашні вечори, корпоративні заходи, пікніки, фестивалі та інші заходи.
Виготовляються одноразові пластикові стакани з якісного пластику,різного розміру, форми та кольору, що дозволяє підібрати підходящий варіант в залежності від конкретної особливості та для конкретної потреби.
Одноразові пластикові стакани легко використовувати і зручно зберігати.
Пластикові стакани також зручні тем, що не потрібно мити їх після використання, що час на уборку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 90 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 460 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 135 мм |
| Діаметр дна | 60 мм |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Мoдель | кришка підходить діаметр 90 |
| Тип | Одноразові склянки |
| Колір виробу | прозорий |
- Ціна: 163,80 ₴
- В наявності
- Код: DT000001812
163,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


