+380 (98) 323-63-93
Respect


Великий паперовий пакет вертикальний 25/37/8 новорічний -019 (12 шт.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічний паперовий пакет: стильна упаковка для подарунків
Пакет паперовий новорічний – це ідеальне рішення для оформлення святкових подарунків. Такі варіанти не тільки практичні, а й створюють атмосферу зимових урочистостей. Виготовлені з якісного паперу, вони екологічні та міцні, що робить їх вибір для пакування подарунків будь-якої категорії — від солодощів та сувенірів до одягу та книг.
Новорічний паперовий пакет є виріб, що створює святковий настрій. На поверхні пакета можуть бути зображені традиційні новорічні елементи: сніжинки, ялинки, гірлянди або символ наступного року.
Вибираючи пакет для новорічних подарунків, ви отримуєте універсальне рішення.Завдяки різним розмірам пакет можна підібрати для будь-якого обсягу.
З такими пакетами ваші подарунки виглядатимуть стильно, святковий настрій розпочнеться ще до відкриття. Пакет паперовий новорічний – це гармонія практичності та краси, яка підкреслює вашу увагу до деталей!
Розмір:
23*24*10 см
Крейдований папір з глянцевою ламінацією.
Ціна вказана за упаковку – 12 шт одного виду.
Рекомендуємо ознакомитися з повним асортиментом розділу
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8см мм |
| Довжина | 37см мм |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон мм |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 25 см мм |
- Ціна: 496,80 ₴
- В наявності
- Код: DT000012715
496,80 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


