+380 (98) 323-63-93
Respect



Алюмінієва кругла одноразова харчова форма об'ємом 155 мл Ø 109 мм C5-27G 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги C5-27G
Супутній товар:
- Кришка PET на контейнер SPТ51 кругла.
Ідеально підходить для приготування різноманітних овочевих. м'ясних страв, а також приготування запіканок.
Контейнер із харчової алюмінієвої фольги призначений для роботи в мікрохвильовій печі, духовці.
Також можна використовувати для заморожування та зберігання.
Контейнер із харчової фольги дуже зручний та практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 109 мм |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Загальний об`єм форми | 155 мл |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,1 см |
| Діаметр верху | Ø 10,9 см |
| Діаметр дна | 9 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 6 уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 812,36 ₴
- В наявності
- Код: DT000010325
812,36 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


