+380 (98) 323-63-93
Respect


Рулон Майка фасувальна п/е No22х42 6 mic T-shirt (200шт) (1 рул)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасувальні пакети застосовуються для пакування сипких харчових продуктів у роздрібній торгівлі, паковання хлібобулочних виробів.Фасувальні пакети надійно захищають харчові продукти від сторонніх речовин і запахів. Виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 350гр(+-) |
| Довжина | 42см мм |
| Кількість в ящику | 20 рулонів |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Матеріал(особливості) | Поліетилен HDPE |
| Область застосування | Повсякденна |
| Розмір зовнішній | 22+(2*6)*42 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Майка |
| Товщина | 7 мікрон мм |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 22 см мм |
- Ціна: 101,51 ₴
- В наявності
- Код: DT000015745
101,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


