+380 (98) 323-63-93
Respect


Харчові паковання поліпропіленова на М-3 (187х137х75) синій полімерний (50 шт.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для ягід 0,5 кг — це зручна та практична тара, яка виготовляється з нетоксичних матеріалів, що робить її придатною для харчових продуктів. Лоток для ягід 0,5 кг використовується для зберігання і транспортування малини, полуниці, смородини, крижовика та інших. На дні тари розташовані 4 отвори для циркуляції повітря й стікання рідини.
Внимание! Матеріал контейнера (ПП — поліпропілен) не передбачає нагрівання понад +120-130 °C
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,5 см |
| Довжина | 13,7 см мм |
| Кількість в ящику | 720 шт. |
| Матеріал виробу | ПЕТ |
| Область застосування | Для зберігання фруктів та ягід |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | синій |
| Ширина | 18,7 см мм |
- Ціна: 249,48 ₴
- В наявності
- Код: DT000015730
249,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


