+380 (98) 323-63-93
Respect


Серветки для прибирання "Фрекен Бок Фламенко" (4 шт + 1) (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Целюлозна серветка має властивості губки: прекрасно вбирає вологу, не залишає ворсинок і розводів, швидко сохне. Вона призначена для боротьби із сильними забрудненнями на таких поверхнях, як-от кахель, кухонна техніка та ін. Водночас вона добре вбирає вологу, легко виполіскується і зберігає свою первісну форму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фрекен Бок |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 18 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 18 см*18см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | синій |
- Ціна: 139,10 ₴
- В наявності
- Код: DT000012510
139,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


