+380 (98) 323-63-93
Respect



Пакет подарунковий паперовий Новий Рік розмір 16х16х8 NGЧ-003 12 шт/уп. пакет під подарунки новорічна упаковка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет паперовий Новий рік подарунковий
Вишукані паперові новорічні пакети – ваш шлях до чарівної атмосфери свята! Наші унікальні пакети - справжній витвір мистецтва, що втілює у собі веселощі та радість Нового року. Кожен пакет – це яскрава палітра зимових фарб, втілена у папері високої якості.
Паперові новорічні пакети – це не просто упаковка, а справжній символ святкового настрою. Ідеальні для подарунків, вони надають особливого значення вашій увазі та турботі. Крім того, пакети легкі та міцні, що робить процес упаковки приємним та зручним.
Вибирайте наші паперові новорічні пакети – і Ви виявите, що подарунки набувають додаткового шарму. З ними кожен момент стає особливим, а святковий настрій заповнює будинок радістю та затишком.
Даруйте із задоволенням, упаковуйте подарунки у пишність новорічного пакету, та створіть чарівні спогади про цей святковий сезон!
Розмір:
16х16х8 см
Крейдований папір з глянцевою ламінацією.
Ціна вказана за упаковку – 12 шт одного виду.
Рекомендуємо ознакомитися з повним асортиментом розділу
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Тип ручки | Канатики |
- Ціна: 282,96 ₴
- В наявності
- Код: DT000002752
282,96 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


