+380 (98) 323-63-93
Respect




Контейнер із харчової алюмінієвої фольги прямокутний 1500мл R51L 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги R51L
Супутній товар:
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фольга |
| Об`єм | 1500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7см |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Розмір зовнішній | 249 мм*128мм*70 мм |
| Розмір внутрішній | 237 мм*116 мм*70 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Фольга |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 3 393,10 ₴
- В наявності
- Код: DT000010316
3 393,10 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


