+380 (98) 323-63-93
Respect

Пакет із пластиковою ручкою "Гербера" без ручки (50 шт)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумки із пластмасовою ручкою підходять для щоденного тривалого використання.
Важливо, що пластикові ручки зручні у руці, що робить його максимально зручним. Самі пакети характеризуються підвищеною міцністю, вони використовуються у різних магазинах та бутіках, в основному вони використовуються для одягу.
Крім того, їхній оригінальний зовнішній вигляд дозволяє використовувати пакет як подарунковий пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 40 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Друк малюнка | Квіткова Тематика |
| Розмір зовнішній | 400 мм*400 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакети з пластиковою ручкою |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Товщина | 90 мікрон мм |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | яскравий |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 963 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT000006394
963 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


