+380 (98) 323-63-93
Respect




Алюмінієвий харчовий контейнер, об'єм 1560 мл 294BP 85 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги 294BP
Супутній товар:
Алюмінієві харчові контейнери ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюмінієві судочки мають високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7см |
| Кількість в упаковці | 85шт од |
| Кількість в ящику | 340 шт. |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 1560 мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 220 мм*150 мм*70 мм |
| Розмір внутрішній | 202 мм*132мм*70 мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 120 мікронів мм |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 5 701,61 ₴
- В наявності
- Код: DT000010329
5 701,61 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


