+380 (98) 323-63-93
Respect





Алюмінієві круглі форми для випікання об'єм 800 мл SPТ51 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги SPТ51
Супутній товар:
Алюмінієві форми для випікання ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу на роботу чи пікнік.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію. Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Тип форми | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,3 см |
| Діаметр верху | 17 см |
| Діаметр дна | 13,7 см |
| Довжина | 18,5 см мм |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Обсяг | 800 мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 185 мм*43 мм |
| Розмір внутрішній | 170 мм*43мм |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 1 785,60 ₴
- В наявності
- Код: DT000006950
1 785,60 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



