+380 (98) 323-63-93
Respect





Фасовочний пакет поліетиленовий №9 розмір 26х35 вага 800 грам "Метелик" Прім'єрПак
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасувальні пакети розміром 18х35 (26х35)
Фасувальні пакети – найпоширеніші та найчастіше використовувані пакувальні матеріали. Вони застосовуються в різних сферах торгівлі та в побуті, так часто, що складно навіть порахувати, скільки пакетів за один день витрачає людина. Завдяки простоті виготовлення, зовнішнього вигляду, малій товщині поліетиленової плівки від 5 до 12 мкм – вартість фасувальних пакетів досить низька. При цьому вони виконують дуже широкий спектр завдань:
забезпечують гігієнічність продуктів,
допомагають зберегти їх свіжість,
дозволяють відокремити товари різних груп один від одного,
служать головним способом упаковки сипких речовин (круп, цукру, борошна тощо)
Різні розміри фасувальних пакетів дають змогу розширити сферу їх застосування. У них можна запакувати як невеликі, так і досить великі речі. Якщо ви продаєте дрібний товар, вам не обов'язково платити більше за об'ємні пакети, ви можете вибрати менші, і при цьому заощадити.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.8 кг |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість в упаковці | 530 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 15 уп |
- Ціна: 213,29 ₴
- В наявності
- Код: DT000011147
213,29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



