+380 (98) 323-63-93
Respect





Пакет поліетиленовий майка без малюнка розмір 27х47 прозорий щільність 12 мкр 200шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет майка без малюнка розмір 27х47 см. 200 шт. в упаковці
Пакет поліетиленова майка - компактний і зручний вид упаковки, який виробляється з поліетилену різної щільності.
Залежно від сировини, що використовується для виробництва, вони різняться за щільністю, перфорацією, прозорістю, а також максимальною вантажопідйомністю.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 47 см мм |
| Кількість в ящику | 15 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Розмір зовнішній | 27+(2*7)*47 см |
| Тип | Майка |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 27см мм |
- Ціна: 258,72 ₴
- В наявності
- Код: DT000011125
258,72 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


