+380 (98) 323-63-93
Respect





Пакет майка поліетиленова тип FA розмір 30х55 "Нічне Місто" кольорова щільність 25 мкр вага 9.5 кг 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліетиленові пакети з малюнком "Нічне Місто"
(колір пакета уточнюйте у менеджера)
Даруємо вашому шопінгу новий погляд із нашим поліетиленовим пакетом-майкою! Цей пакет не просто упаковка, це стильне доповнення до вашого образу. Розмір 29x46 см забезпечує просторе місце, щоб вмістити всі ваші покупки.
Поліетиленові пакети у формі майки зручні та досить міцні, тому займають провідні позиції за популярністю у споживачів.
Пакет гарантує, що ваші покупки будуть надійно захищені. Він забезпечує необхідну міцність та стійкість, щоб впоратися з різноманітними товарами, він ідеально підходить для товарів, від одягу до продуктів.
Вибираючи наш поліетиленовий пакет-майку, ви не тільки дбаєте про свої покупки, а й робите впевнений вибір на користь стилю. Дозвольте кожній покупці стати маленьким святом із яскравим та стильним пакетом-майкою від нашої компанії. Купуйте із задоволенням, купуйте з естетикою!
У нашому інтернет-магазині "Супер Торба" можна підібрати будь-якого виду пакети під Ваші потреби
Рекомендуємо ознакомитися з повним асортиментом розділу
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.95 кг |
| Довжина | 550 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Тип | Пакет-майка |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 235,20 ₴
- В наявності
- Код: DT000011110
235,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




