+380 (98) 323-63-93
Respect





Фасувальний пакет №9 розмір 26х35 "Жаба" 1000шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети фасувальні харчові розміром 26х35
Фасувальні пакети – найпоширеніші та найчастіше використовувані пакувальні матеріали. Вони застосовуються в різних сферах торгівлі та в побуті, так часто, що складно навіть порахувати, скільки пакетів за один день витрачає людина.
Завдяки простоті виготовлення, зовнішнього вигляду, малій товщині поліетиленової плівки від 5 до 12 мкм – вартість фасувальних пакетів досить низька. При цьому вони виконують дуже широкий спектр завдань:
забезпечують гігієнічність продуктів, допомагають зберегти їх свіжість,
дозволяють відокремити товари різних груп один від одного,
служать головним способом упаковки сипких речовин (круп, цукру, борошна тощо).
Фасувальні пакети використовуються у величезних кількостях, незамінні при зважуванні продовольчих товарів, реалізації, транспортуванні. Наявність безкоштовних фасувальних пакетів сприятливо відбивається на репутації фірми-продавця в очах споживачів, тому навіть невеликим магазинам вигідно безкоштовно надавати таку упаковку своїм покупцям.
Різні розміри фасувальних пакетів дають змогу розширити сферу їх застосування. Якщо ви продаєте дрібний товар, вам не обов'язково платити більше за об'ємні пакети, ви можете вибрати менші, і при цьому заощадити.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.8 кг |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 35см |
| Кількість в ящику | 10 уп |
| Матеріал виробу | Поліетилен |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 26см мм |
- Ціна: 258,72 ₴
- В наявності
- Код: DT000011072
258,72 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


