+380 (98) 323-63-93
Respect




Пакет поліетиленовий майка "Смуга" розмір 38х60 №2 щільність 50 мкр 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети із поліетилену типу майка
При відвідуванні будь-якого магазину для полегшення перенесення покупок пропонують пакети-майки. Це найпоширеніший вид пакувальної продукції, яка використовується у різних торгових точках. Вони недорогі, але міцні та місткі, а свою назву «майка» отримали за оригінальний вигляд ручок.
Матеріал не схильний до розкладання, має гладку поверхню і естетичну привабливість.
Велику популярність майки набули у зв'язку зі значними перевагами:
велика місткість завдяки внутрішнім загинам;
корисність разом із ручками пакета;
здатність витримувати значні навантаження;
гарна водонепроникність;
доступна ціна;
багатопрофільність (¦упаковки, зберігання, транспортування)
Купувати пакети майка можна з малюнком, у значних кількостях та невеликими тиражами.
Попит мають як кольорові, і у чорному кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 60 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 50 мкм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Колір виробу | Різні кольори |
- Ціна: 602,78 ₴
- В наявності
- Код: DT000010901
602,78 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


