+380 (98) 323-63-93
Respect




Скребок із неіржавкої сталі 2 шт ФБ (1 пачка)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мочалки металеві — ідеальне рішення для чищення складних, глибоких забруднень посуду, дек, раковин, плит і кахлю.
Мочалки металеві не окиснюються, тривалий час зберігаючи свої первинні властивості.
Завдяки високій міцності, помноженій на довговічність і зручність у використанні, металева мочалка встановить на вашій кухні нові стандарти чистоти, голосно ляснувши дверима перед ордами малоефективних, проолічених і застарілих мочалок, вимушених нещадно перебиратися через непереборний бар'єр якості.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 6,5 см мм |
| Кількість в ящику | 38шт |
| Матеріал виробу | Металева стружка |
| Матеріал(особливості) | нержавіюча сталь |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 65 мм*60мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | -5°С до +30°С |
| Тип | Мочалка залізна |
| Форма | Кола |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 6 см мм |
- Ціна: 86,11 ₴
- В наявності
- Код: DT000010851
86,11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


