+380 (98) 323-63-93
Respect





Пластикові стакани для розсади без отвору розмір (Ø 80 h 65) об'єм 180 мл 100 шт/уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикові стаканчики для розсади 180 мл
Одноразові пластикові стакани під розсаду - це зручне та корисне рішення для вирощування рослин. Наші стакани виготовлені з якісного та міцного пластику, який використовує переваги використання.
Стакани під розсаду мають зручну форму та розмір, які дозволяють легко та швидко вирощувати рослини. Також є стакани для розсади і з отворами, для високої вентиляції та дренажу, що має велике значення для зростання коренів.
Характеристики:
об'єм: 180 мл;
діаметр верху: 8 см;
висота: 6,5 см;
особливості: без отвору
Пластикові стакани під розсаду є гігієнічними та екологічно чистими, тому їх можна використовувати багаторазово.
Купити стакан для розсади можна в нашому інтернет-магазині "Супер торба", і отримайте зручні та екологічно чисті рішення для вирощування рослин. Ми пропонуємо широкий асортимент цього виду продукції.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для розсади |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6,5 см мм |
| Діаметр | 8см мм |
| Діаметр верху | Ø 7,5 см |
| Діаметр дна | Ø 5,6 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук од |
| Кількість в ящику | 3000шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Обсяг | 180мл м. куб |
- Ціна: 174,60 ₴
- В наявності
- Код: DT000001848
174,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


