+380 (98) 323-63-93
Respect




Комплект контейнерів з фольги з кришкою круглі 1440мл Т546I 2шт./уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект одноразових контейнерів з харчової алюмінієвої фольги SPT546L
Алюмінієва харчова форма ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, бісквітів, пирогів, а також підходить для запікання м'ясних страв, приготування домашніх колбасів.
А так же для зберігання, транспортування напівфабрикатів.
Підходить для мікроволнової печі практично, так як можна розогрівати страви в ній.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Тип | Кришка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,7 см |
| Діаметр верху | 19,2 см |
| Діаметр дна | 16,8 см |
| Кількість в упаковці | 2 шт од |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Обсяг | 1440 мл м. куб |
| Розмір внутрішній | 168 мм*57мм |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 101,02 ₴
- В наявності
- Код: DT000010463
101,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


