+380 (98) 323-63-93
Respect





Круглий харчовий алюмінієвий піднос об'єм 1800мл V43G 10шт./уп.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги V43G
Ідеально підходить для випікання різноманітних кондитерських виробів, а також для приготування запіканок, овочевих та м'ясних страв. Завдяки своїм оптимальним розмірам у ньому зручно зберігати, заморожувати та розігрівати, транспортувати їжу.
Упаковка та посуд із алюмінієвої фольги дозволяє досягти кращого зовнішнього вигляду страви, а також зберігає всі його смакові характеристики завдяки бар'єрним властивостям алюмінію.
Алюміній має високу теплопровідність. Це дозволяє звести до мінімуму час на приготування, заморожування та повторне розігрів страви.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюмінієва фольга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт од |
| Кількість в ящику | 1 уп |
| Матеріал виробу | Харчова алюмінієва фольга |
| Область застосування | Для приготування і сервіровки блюд |
| Обсяг | 1800мл м. куб |
| Розмір зовнішній | 430 мм*286 мм*25 мм |
| Розмір внутрішній | 410 мм*261мм25мм |
| Тип | Контейнер з харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон мм |
| Колір виробу | Сріблястий |
- Ціна: 920,74 ₴
- В наявності
- Код: DT000010337
920,74 ₴
+380 (98) 323-63-93
Валерійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0016:00
- Середа10:0016:00
- Четвер10:0016:00
- Пʼятниця10:0016:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


